Dzień odnowy duchowej mężczyzn – Bardo 05.2020

Dzień Odnowy Duchowej Mężczyzn.
Wrocław – TRANSMISJA / SPOTKANIE ONLINE

Temat: PRAKTYKA MEDYTACJI

Konferencję poprowadzi dla nas: O. Włodzimierz Andrzej Zatorski OSB
Polski Benedyktyn, w latach 2005–2009 Przeor Klasztoru Benedyktynów w Tyńcu.
Twórca i wieloletni dyrektor Wydawnictwa Benedyktynów Tyniec.
Publicysta, autor książek o tematyce religijnej, w tym 6 tomów rozważań na każdy dzień roku.

Spotkanie jest otwarte dla każdego mężczyzny. Nie stawiamy żadnych warunków wstępnych uczestnictwa, poza oczywiście zgłoszeniem swojego udziału. Poproś żonę, narzeczoną, dziewczynę o zgodę. Ważne, aby wiedziała gdzie jesteś.

Bracie

Jak zapewne wiesz dwa razy w roku spędzamy „24h dla Pana” na spotkaniu wyjazdowym, gdzie możemy wspólnie modlić się do Boga Ojca i słuchać inspirujących konferencji zaproszonych gości. Najbliższy wyjazd do Barda Śląskiego do klasztoru SS. Urszulanek Unii Rzymskiej został zaplanowany na 8-9 maja. Niestety z przyczyn wszystkim znanym nasze wydarzenie nie może odbyć się w takiej formie jak zwykle. Kolejne spotkanie jest zaplanowane na jesień i mamy nadzieję, że wtedy spotkamy się jak zwykle osobiście w zacnym gronie 60-70 mężczyzn.

Tym razem chcielibyśmy Cię zaprosić do wspólnej modlitwy i wysłuchania konferencji ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB*, które planujemy przeprowadzić 8 oraz 9 maja wieczorem w formie transmisji online. O programie i pozostałych szczegółach uczestnictwa zostaniesz poinformowany w najbliższym czasie.

Klasztor SS. Urszulanek Unii Rzymskiej utracił do odwołania, ze względu na pandemię, możliwość oferowania miejsc noclegowych grupom zorganizowanym a jest to niewątpliwie bardzo ważna pozycja w budżecie Sióstr. Gdybyś chciał się podzielić swoją dziesięciną albo przekazać na klasztor dowolną ofiarę, to podajemy numer konta:

28124019651111001004395103
Klasztor sióstr Urszulanek pw. św. Anieli
ul. Krakowska 31a, 57-256 Bardo
T: 74 817 15 26

Zapraszamy Cię też do śledzenia naszych wydarzeń na

http://mezczyzniwewroclawiu.pl/ oraz Facebooku i uczestnictwo w akcjach

Nieszpory dla mężczyzn

Wrzuć na tacę #wrzucnatace

Mini-rozważania psalmów Mariusza Trębickiego na kanale MsJ

Z Bogiem
Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu

PROGRAM SPOTKANIA: