Kalendarz

[Spider_Calendar id=”1″ theme=”13″ default=”month” select=”month,list,week,day,”]
W 2020 roku będziemy obchodzić 10 rocznicę naszej działalności. Czuj się oczywiście zaproszony do świętowania i aktywnego uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu są wspólnotą katolickich mężczyzn zaangażowanych w rolę duchowych przywódców swoich rodzin. Jest dla nich oczywiste, że tylko dzięki Jezusowi Chrystusowi mogą stawać się coraz lepszymi synami, mężami, ojcami. Rozumieją, że dzięki wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się swoją odpowiedzialnością łatwiej jest im funkcjonować w życiu codziennym. Każdy mężczyzna może czuć się zaproszony na spotkania w kościele pw. św. Piotra i Pawła przy ul. Katedralna 4 we Wrocławiu. Nie ma żadnych warunków wstępnych. Więcej informacji na http://mezczyzniwewroclawiu.pl.

Planujemy również podziękować Bogu za ten niezwykły czas w naszym życiu, którym nas obdarował poprzez uczestnictwo w ruchu Mężczyzn Św. Józefa we Wrocławiu. Jeśli masz ochotę, mógłbyś się aktywnie włączyć w ten plan. Chcielibyśmy, aby w każdą niedzielę przyszłego roku została odprawiona Msza Św. dziękczynna za Mężczyzn Św. Józefa we Wrocławiu i mężczyzn z danej parafii.

Jeśli zamierzałbyś zamówić w swojej parafii taką Mszę Św. w intencji mężczyzn możesz skorzystać z gotowego wzorca:

– Intencja: „Dziękczynna za 10 lat działalności Mężczyzn św. Józefa oraz za wszystkich mężczyzn w parafii o Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Świętego”

lub

– Intencja: „Dziękczynna za otrzymane łaski w intencji Mężczyzn św. Józefa, męskiej wspólnoty katolickiej działającej od 10 lat we Wrocławiu, z prośbą o Boże Błogosławieństwo oraz prowadzenie Ducha Świętego”.

lub sformułować ją wg własnego uznania.

A kiedy już zamówisz, to prosimy o informację na email: [email protected] z podaniem daty, godziny i parafii, którą zamieścimy w naszym kalendarzu https://mezczyzniwewroclawiu.pl/kalendarz, aby wszyscy na bieżąco mogli sprawdzać, który niedziele są już zajęte jak, np. 5,12,26 stycznia i 5 kwietnia.