>> Podsumowanie spotkania
Zdjęcia
Filmy
Homilia – Ks. Jerzy Morański
Konferencja – Maciej Rajfur – „Małżeństwo na swoim”
Zaproszenie

Zapraszamy w kwietniu na spotkanie Mężczyzn Św. Józefa
Termin: 24.04.2026 w piątek o godz. 18.00
Temat: „Małżeństwo na swoim”.
Konferencję wygłosi:
Maciej Rajfur – szczęśliwy mąż i ojciec, dziennikarz tygodnika „Gość Niedzielny”, rzecznik prasowy archidiecezji wrocławskiej.
Jeśli myślisz, że Maciej będzie chwalił się swoim mieszkaniem, działką, albo innymi nieruchomościami, to…. bardzo się mylisz… Oczywiście posiadanie własnego mieszkania jest bardzo ważne, zwłaszcza dla młodego małżeństwa, żeby budować własną tożsamości we właściwej odległości od ukochanych teściów, ale to nie wszystko. Mężczyzna i kobieta wchodzą w małżeństwo z własną historią, doświadczeniami, temperamentem, osobowością, przyzwyczajani, wadami i zaletami. I z tych wszystkich składników, muszą zbudować coś wspólnego, jedynego w swoim rodzaju, małżeńskiego, swojego …. Bo już nie ma JA – JA, jest już tylko MY.
Program:
18.00 Adoracja i spowiedź
19.15 Msza Św.
20.15 Kawa i herbata
20.45 Konferencja
21.30 Mała grupa
22.30 Zakończenie
Miejsce spotkania:
„POD CZWÓRKĄ” ul. Katedralna 4 /blisko Katedry/ Wrocław
Spotkanie jest otwarte dla każdego mężczyzny. Wstęp wolny.
ZAPRASZAMY!

