
Bracie
W nocy z 2 na 3 lutego, z I-szego piątku na I-szą sobotę miesiąca, odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.
Mężczyźni św. Józefa poprowadzą nocną adorację między 03.00 a 04.00 w nocy kościele pw. Narodzenia NMP przy ul. Kościelnej 2 w Miękini. Zapraszamy Cię do wspólnej, nocnej modlitwy nim wstanie dzień.
„Dołóżmy starań, aby poznać Pana; Jego przyjście jest pewne jak świt poranka, jak wczesny deszcz przychodzi On do nas, i jak deszcz późny, co nasyca ziemię„. (Oz 6,3).
Z Bogiem
Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu
