Przez śmiech do lepszego małżeństwa – 18.01.2014

>> Podsumowanie spotkania
 

film „Śmiechem w problem” – Tv Rodzina


 

informacja prasowa – Gość niedzielny

Wspólnota Mężczyzn św. Józefa oraz stowarzyszenie „Wiosna Rodzin” zorganizowali seminarium pt.: „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”. To kolejna z inicjatyw, która ma pomóc małżonkom we wzajemnym zrozumieniu.
Śmiechem w problemy

Świadectwa uczestników konferencji

świadectwa uczestników Gungor 18-01-2014

 
 

Zaproszenie na spotkanie

Przez Śmiech do lepszego małżeństwa - 18.01.2014

Zapraszamy na seminarium „Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium ‘Przez śmiech do lepszego małżeństwa’ przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.
‘Przez śmiech do lepszego małżeństwa’ nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.
Wspólnie obejrzymy profesjonalny zapis weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki niemu przekonamy się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. W programie zostaną przedstawione tematy:
• Opowieść o dwóch mózgach – będziemy konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.
• Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą nieświadomie czekamy całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego… nie możecie przegapić tego!
• Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjemy w swoim małżeństwie moc przebaczenia… albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.
Oglądając to seminarium, będziemy doskonale się bawić, wiele się nauczymy i dowiemy jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach.

Program seminarium:
09:00 – 09:30 Rejestracja uczestników
Sesja 1: Opowieść o dwóch mózgach
Kawa / herbata w przerwie
12:30 – 13:30 Obiad
Sesja 2: Klucz do niesamowitego seksu
15:00 – 15:30 Przerwa kawowa
15:30 – 16:00 Sesja 3: Jak żyć razem i się nie pozabijać?
16:00 – 16:30 Zakończenie

Próbkę tego co będziemy wspólnie oglądać można znaleźć w zwiastunie Seminarium:

Relacja z podobnej konferencji zorganizowanej w Polsce przez Wydawcę płyt – oficynę wydawniczą Vocatio :

Seminarium odbędzie się 18/01/2014 w sali restauracji ‘Przyjaciele i Znajomi
ul. Grunwaldzka 98, 50-537 Wrocław .

Link do restauracji:
http://przyjacieleiznajomi.pl

Dojazd => mapa google

Koszt: 35 zł od osoby (w cenie obiad, kawa/herbata, sala)

 

 

Zapraszają:
Wiosna Rodzin oraz Mężczyźni św. Józefa